Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві" повідомляємо, що підприємство ТОВ "НВФ "Урожай" проводитиме діяльність із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях що розташовані на території Ліплявської сільської ради, (села Ліпляве та Келеберда), на посівах:

• соняшнику, у період з 09 червня по 16 червня 2022 року, препаратами Аканто Плюс, Дот, Коннект та Старк. Метод обробки – наземний, в нічний час. Обмеження льоту для бджіл – 2-3 доби.
  • озимого ріпаку, у період з 12 червня по 15 червня 2022 року, препаратом Брейк. Обмеження льоту для бджіл – 2-3 доби.

Повідомлення стосується суб'єктів бджільництва щодо небезпеки для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік у безпечне місце.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради