Просимо довести до відома жителів Ліплявської ОТГ наступну інформацію від ПрАТ «Миронівська птахофабрика»:

Інформуємо, що з 20 червня 2022 року в реалізації проєкту «Пересувний соціальний магазин» відбудуться зміни.

Віднині, для продажу за пільговою ціною буде представлена тушка ціла курчати-бройлера (на заміну четверті задній). Ціна на вказаний вид продукції встановлюється в обсязі 80% від ринкової ціни та складатиме 60 грн/кг.

Крім того, пересувний соціальний магазин здійснюватиме продаж соняшникової олії на розлив за ціною 50 грн/літр.

Нагадаємо, що реалізація пільгової продукції, як і раніше, здійснюється задля підтримки пенсіонерів за віком, що мешкають у громадах Канівщини.

Крім того, просимо промоніторити ситуацію та надати зворотній з’язок від жителів сіл громади щодо готовності купувати вище вказану продукцію.

Віта Кузнецова,

менеджер з комунікацій

вул. Енергетиків, 245, м. Канів, Черкаська обл.,

19001, Україна

v.kuznetsova@mhp.com.ua

В зв’язку з вищевикладеним, 16 та 17 червня  «Пересувний соціальний магазин» в с. Ліпляве та с. Озерище  не працюватиме.