Зараз, як ніколи, дуже важливо гуртуватися і підтримувати один одного.

Днями, до Ліплявської громади прибула чергова партія гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених сімей.

Цього разу за надану допомогу у вигляді продуктів харчування дякуємо БО БФ «МХП-Громаді» та місцевому фермеру- волонтеру Дмитру Радюку. За доставку продукції  дякуємо регіональному директору ВП «Ліпляве» Олександру Трохимцю.

Продуктові набори сформовано та роздано внутрішньо переміщеним сім’ям які прибули до громади  з районів де тривають бойові дії та які перебувають у тимчасовій окупації.  Хто ще не отримав такої допомоги, звертайтесь за місцем вашої тимчасової реєстрації, а саме  в приміщення Будинку культури с. Ліпляве та старостинські округи  с. Прохорівка, с. Келеберда, с. Озерище.

ПІДТРИМКА ОДИН ОДНОГО – ЦЕ ТАКОЖ СИЛЬНА НАША ЗБРОЯ!

Дякуємо усім, хто залишається небайдужими та долучається до доброї справи.

Разом ми сильні!

Слава Україні!