Три гуманітарні допомоги отримали  внутрішньо переміщені сім’ї,   які наразі проживають на території Ліплявської громади,  та які прибули до нас з районів де тривають бойові дії  або районів які перебувають у тимчасовій окупації.  Зокрема допомога надається продуктами, дитячим харчуванням, памперсами  та одягом.

Ми продовжуємо знову і знову дякувати всім, хто допомагає людям, які через бойові дії були змушені покинути свої домівки.

Велика подяка нашим новим благодійникам, організації World Central Kitchen, яка вдруге надала допомогу у вигляді продуктових наборів.

Велика подяка нашим новим благодійникам, БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», який надав адресну допомогу переміщеним сім’ям у вигляді продуктових наборів. Дякуємо Олені Радченко за надані контакти.

Вкотре велика подяка нашим постійним благодійникам, БО БФ «МХП-Громаді», які надали продукти харчування та памперси.

Надіємося на подальшу співпрацю.

Віримо, що війна закінчиться, ми відбудуємо нашу країну і повернемось до нормального життя.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА  УКРАЇНІ  та ЗСУ!

Виконавчий комітет Ліплявської громади