У п’ятницю, 17 червня ц. р., в приміщенні Ліплявської сільської ради  відбулася 24 позачергова сесія VIII скликання Ліплявської сільської ради.

На розгляд депутатів виносилися наступні питання

Бюджетні:

• Про внесення змін до  Програми «Турбота» Ліплявської сільської ради на 2021-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2021 року №36-19/VIII “Про бюджет Ліплявської сільської територіальної громади на 2022 рік».
  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 02.07.2021 №13-39/VIII»Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».
  •  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 02.07.2021 №13-39/VIII «Про встановлення ставок  та пільг із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Доповідачем по вказаних питаннях була начальник фінансового відділу сільської ради Наталія МІСНІКОВА.

Земельні та комунальні:

• Про затвердження містобудівної документації Генеральний план населеного пункту село Келеберда Черкаського району Черкаської області».
  • Про передачу в оперативне управління та на баланс автомобіля.
  • Про погодження рішення виконавчого комітету «Про схвалення перейменування вулиць, провулків Ліплявської територіальної громади.

Із поясненнями по кожному питанню виступив Миненко Володимир Борисович, начальник відділу земельних відносин, комунального майна, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Наступними на сесії розглядался питання:

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.11.2020 №1-13/VIII «Про утворення виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
  • Про погодження частини основної щорічної відпустки та надання допомоги на оздоровлення сільському голові Геращенку С.В.

Відповідно до регламенту Ліплявської сільської ради рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.