Відповідно до Постанови КМУ №476 від 19.04.2022р. обов’язок ВПО повідомити уповноважений орган або уповноважену особу територіальної громади/ центр надання адміністративних послуг за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш, як за три дні до від’їзду, або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого місця проживання.

Враховуючи вище сказане, просимо обов’язково всіх ВПО, які зареєстровані на території Ліплявської громади (с. Ліпляве, с. Келеберда, с. Озерище, с. Прохорівка, с. Сушки) перед виїздом до місця зареєстрованого проживання, або виїздом на проживання в іншу територіальну громаду, звертатися до уповноважених представників громади, писати заяву про виїзд, та здавати раніше отримані довідки ВПО.

Дякуємо за розуміння!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради