В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради висловлює слова подяки Черкаській обласній державній адміністрації та Управлінню екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за надання гуманітарної допомоги для найуразливіших верств населення, які постраждали через агресію зі сторони росії. Гуманітарну допомогу надано, у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, побутової хімії, дитячого харчування, підгузок, одягу, одіял, подушок та матраців.

Також щиро дякуємо ТОВ «Дніпро Газон», а саме директору Поляцькому Роману та водію Гречанюку Петру Богдановичу за завантаження та доставку гуманітарної допомоги.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Сільський голова Сергій Геращенко та виконавчий комітет Ліплявської сільської ради.