28 липня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про виконання бюджету Ліплявської сільської територіальної громади за  6 місяців  2022 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 №36-19/VIII “Про бюджет Ліплявської сільської територіальної громади на 2022 рік».

3. Про роботу в Ліплявській сільській раді Черкаської області з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення.

4. Про запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території Ліплявської сільської ради.

5. Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території населених пунктів Ліплявської сільської ради.

6. Про роботу із зверненнями громадян у Ліплявській територіальній громаді у І півріччі 2022 року.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

8. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

9. Про забудову земельної ділянки по вулиці Придніпровській,11ж в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

10. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

11. Про забудову земельної ділянки по вулиці Придніпровській,11з в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

12.  Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

13.  Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

14. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради на ІІ півріччя 2022 року.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.