ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві" повідомляємо, що підприємство ТОВ "НВФ "Урожай" проводитиме діяльність із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях що розташовані на території Ліплявської територіальної громади, а саме в селі Келеберда на посівах кукурудзи, у період з 28 липня по 01серпня 2022 року, препаратами Талстар (клас токсичності - 2, захисна зона – 3-4 км., обмеження польоту для бджіл – 2-3 доби),  Аканто Плюс (клас токсичності - 3, захисна зона – 2-3км., обмеження польоту для бджіл – 1-2 доби), Кораген (клас токсичності - 2, захисна зона – 3-4 км., обмеження польоту для бджіл – 2-3 доби).

Метод обробки – наземний.

Повідомлення стосується суб'єктів бджільництва щодо небезпеки для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік у безпечне місце.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради