Шановні жителі Ліплявської громади!

Сьогодні, на превеликий жаль, ми всі живемо в період війни. Тривають бойові дії. Тисячі людей терміново евакуюються до більш безпечних регіонів. В основному це сім’ї з дітьми та люди похилого віку, більшість із них не має де перечекати складні часи.

Тому сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об’єднаними та підтримувати один одного.

Виконавчий комітет громади вдячний всім, хто відгукнувся та надав житло вимушеним переселенцям та евакуйованим. Наразі до нашої громади ще прибувають внутрішньо переміщені особи які мають потребу в житлі. Звертаються особи які повністю втратили своє житло, тож потребують його не на місяць-два, а на тривалий період часу та згідні самостійно сплачувати кошти за надане в оренду житло та спожиті комунальні послуги.

Виконавчий комітет збирає усю необхідну інформацію про вільні будинки придатні для проживання в зимовий час. Опалення може бути як пічне так і газове чи електричне. Потребуючі житла готові самі навести лад в запущених домівках та дворах. В громаді є чимало пустих будинків придатних для проживання. Не будьте байдужими!

Звертаємося до Вас з проханням ДОПОМОГТИ ПОТЕРПІЛИМ!!!

Інформацію про вільне житло просимо надавати:

старостам старостинських округів, села Сушки та Прохорівка – Сквирі Наталії Павлівні, тел. 095 573 7184;

село Келеберда – Савченко Надії Іванівні, тел. 096 907 9897;

село Озерище – Захарченко Тетяні Володимирівна, тел. 063 519 5334;

Ліплявській сільській раді – Чарусі Юлії Вікторівні, тел. 066 681 7787;

– Савченко Ользі Іванівні, тел. 097 505 6422.

Також можете самостійно виставити оголошення про здачу житла в соціальних мережах.

Разом переможемо! Все буде Україна!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради