На сьогодні проводиться санітарна очистка території населеного пункту Сушки нашої громади.

Разом із будівлями закладів культури старіють і дерева, що ростуть на їх території. З часом ці дерева можуть становити небезпеку, адже досягли вікової межі, є аварійними, сухостійними.

Такі дерева розташовані і на території сільського будинку культури в селі Сушки.

Для попередження небезпеки, яку могли нести такі дерева, спільними зусиллями працівників Ліплявського СКП «Добробут» було проведено санітарну вирізку.

Ліплявська сільська рада нагадує, що видалення аварійних, сухостійних дерев, дерев, які досягли вікової межі, здійснюють відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045.