3 серпня 2022 року у  Келебердянському та Прохорівському старостинських округах  відбулася  зустріч  із народним депутатом України Віталієм Войцехівським та головою Ліплявської територіальної громади Геращенком Сергієм Валентиновичем.

Зустріч відбулася із мешканцями сіл Келеберда, Сушки та Прохорівка.

Віталій Олександрович висловив упевненість, що діяльність обранців у Верховній Раді має бути продуктивною. Особливо зараз,  коли від цього в тому числі залежить перемога у війні з росією. Війна накладає певну специфіку на діяльність органів місцевої влади і народних депутатів. З’являються нові виклики, тому є потреба напрацювати напрямки діяльності представників найвищої нашої законодавчої гілки влади. Вибудовувати нову стратегію в нових умовах роботи нардепа зі своїми виборцями та командою.

Разом із виборцями народний обранець говорили про  останні законопроекти, прийняті Верховною Радою. Здебільшого людей бентежать виплати пенсіонерам, допомога ВПО, підготовка до опалювального сезону, повернення переплат за газ жителям нашої громади. Але одним із головних питань було питання капітального ремонту дороги загального користування державного значення Т-24-04  Канів - Ліпляве – Прохорівка – Домантове /Н-08/ та відновлення аварійного мосту в селі Сушки по вулиці Яші Киктя.

«Сьогодні я хочу зі своєю командою отримати відповіді на складні запитання, щось для себе зрозуміти. Хочу, щоб моя діяльність у Верховній Раді була результативною, – прокоментував Віталій Войцехівський. – Важливо  не лише у комітетах зустрічатися і обговорювати,  а й слухати  тут людей,  які бачать ситуацію з іншої сторони. Зустрічі з громадами триватимуть».

Cільський голова  Сергій Геращенко подякував гостю та висловив надію на те, що діалог законотворця із місцевим самоврядуванням буде плідним.