Працівники Ліплявського комунального підприємства «Добробут» постійно дбають про належний санітарний стан території громади і щоденно її упорядковують. На сьогоднішній день проводяться роботи з покосу трави.

Щоб територія мала привабливий вигляд працівниками комунального підприємства здійснено скошування трави на території амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Ліпляве!

Шановні жителі нашої громади! Просимо Вас, своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до ваших домогосподарств. Хочемо подякувати всім мешканцям громади, які своєчасно проводять скошування трави на своїх територіях. Завдяки вашій небайдужості наші вулиці будуть виглядати охайними та упорядкованими.