УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді проводить молодіжний селфі-квест «Моє рідне село – найкраще!», присвячений Міжнародному дню молоді!

З метою зацікавлення вивчення історії рідного краю, прищеплення любові до рідного краю та виховання риси громадянина України запрошуємо долучитися до молодіжного селфі-квесту «Моє рідне село – найкраще!» (далі – селфі-квест).

Для участі у селфі-квесті запрошуються учнівська молодь громади.

Учасникам необхідно у період з 10 до 14 серпня 2022 року розмістити фото (фотоколаж) свого улюбленого місця відпочинку на власних Інтернет ресурсах (Facebook, Instagram) з обов’язковим використанням хештегу #ОЦТКІЕ_Черкаси та написати чому саме це місце є вашим улюбленим.

Просимо звернути увагу на заборону публікацій стратегічних об’єктів або інших об’єктів інфраструктури, умовних позначок об’єктів, назви вулиць, магазинів, заводів, блокпостів та укріплень, розташування військових частин, т.п.

Висвітлення/перепосилання дописів учасників здійснюватиметься на офіційній Інтернет сторінці Центру у мережі Facebook.