15 серпня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 №36-19/VIII “Про бюджет Ліплявської сільської територіальної громади на 2022 рік».

3.  Про надання статусу дитини-сироти Чухно Софії Вадимівні.

4. Про надання статусу дитини-сироти Чухну Євгену Вадимовичу.

5. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

6. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 41 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

8. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 43 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

9. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

10. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 45 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

11. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

12. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 39 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

13. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

14. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 47 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

15. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

16. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 49 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

17.  Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

18. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 51 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

19.  Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

20. Про забудову земельної ділянки по вулиці Набережній новій, 37 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

21. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.