Сільський голова та виконавчий комітет Ліплявської сільської ради висловлює велику вдячність усім небайдужим жителям нашої громади  та внутрішньо переміщеним особам, які долучилися до збору сільськогосподарських продуктів для потреб Збройних Сил України!

Всупереч непогоді, жителі нашої громади дружньо зреагували на потребу збору продуктів. Спільними зусиллями всього за 4 дні вдалося зібрати близько 3т. сільськогосподарських продуктів вирощених у власних домогосподарствах, а саме: картопля, морква, капуста, буряк, часник, цибуля, кріп, петрушка, перець.

Продукти передано благодійній організації «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «ВЗАЄМОДІЯ»» в подальшому з них буде створена спеціальна суміш, завдяки якій на підприємстві буде сформовано готовий набір для швидкого приготування Борщу. Після чого, дані набори будуть передані військовим, які захищають нас на фронті.

Окремо дякуємо нашим активним внутрішньо переміщеним особам, які долучилися до відвантаження.

Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку та безкорисність.

Ми віримо в українську армію! Спільно молимось за наших захисників!

Підтримаємо ЗСУ! Віримо в Перемогу! Разом до перемоги!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради