Шановні жителі громади!

Сьогодні ми вшановуємо символ нашої державності — прапор України.

Його багатовікова історія, як історія нашої нації, пов’язана з боротьбою за нашу ідентичність, культуру, традиції, за право жити вільними людьми на своїй землі!

Сьогодні ми знову боремось і успішно даємо відсіч російському ворогові, який вкотре хоче вкрасти нашу історію та незалежність!

За півроку повномасштабної війни прапор України став символом свободи та незламності не тільки для нас, а для усього світу. Його можна побачити на маленьких вуличках затишної Європи і на великих площах Америки, під час мільйонних концертів світових зірок і на відео з мільйонами переглядів в мережі інтернет.

Ми віримо, що вже найближчим часом Прапор України повернеться на всі Українські території, майорітиме над кожною будівлею, знаменуючи велику перемогу українського народу.

Працюємо задля Перемоги!

З Днем Державного Прапора України!

Сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради