Ось і літо промайнуло,

Школа кличе знову нас.

Щоб навчатися новому

Й пізнавати все навколо.

Хтось іде у перший клас,

Хтось - у випускний.

Хай всім в навчанні таланить,

Хай буде цінна кожна мить.

Сьогодні - перший день осені. Традиційно у цей день освітянська родина відзначає День знань.

Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою.

Але прийдешній навчальний рік відрізняється від попередніх.

Нажаль, в 2022 році це свято відбувається у воєнний час. Але, навіть під час війни, діти продовжують вчитися в школах і святкування Дня знань актуальне.

З Днем знань сільський голова Сергій Геращенко привітав не тільки учнів, а й їхніх батьків та вчителів, адже й для них це свято є особливим.

Учням побажав в новому навчальному році більше радощів та менше втоми. Вчителям - щоб учні ніколи не засмучували, а тільки давали привід пишатися ними та своїми успіхами. Подякував за працю, самовідданість та терпіння. Побажав здійснення всіх мрій!

І, звичайно ж, яке свято без подарунків. Сільський голова Сергій Геращенко та представник БО БФ "МХП- Громаді " Анна Тарасевич вручили кожному першокласнику подарунки.

Цього року свято Дня знань зовсім не таке, як роки до того - але ми все одно маємо продовжувати жити та відчувати позитивні емоції.