Сьогодні, 08 вересня 2022 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання чергової 25-ої сесії Ліплявської сільської ради VІІІ скликання. У роботі засідання сесії взяли участь п’ятнадцять депутатів з двадцяти двох. Також на засіданні були присутні члени виконавчого комітету сільської ради, начальники відділів та структурних підрозділів, старости сіл.

На сесію було винесено 9 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися постійною профільною комісією сільської ради.

У ході сесії розглянуто та прийнято 9 рішень..

З них три питання по розробленню містобудівної документації з виготовлення планів зонування території населених пунктів сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище (зонінг), які описують зони відповідно до положень генерального плану та встановлюють режим використання цих зон.

Три питання по розробленню проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище, що надасть можливість в майбутньому створення сприятливого інвестиційного клімату на території нашої громади.

Два питання по затвердженню технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

Та питання про схвалення перейменування вулиць, провулків Ліплявської сільської ради.

Перейменовано в  селі Ліпляве:

вулицю Гайдара на вулицю Миру;

вулицю Гагаріна на вулицю Березовий гай;

вулицю Пушкіна на вулицю Перекіпська;

провулок Кошового Олега на провулок Шкільний.

Перейменовано в селі Келеберда:

вулицю Гайдара на вулицю Незалежності;

вулицю Гагаріна на вулицю Успішна;

вулицю 93 Стрілкової Дивізії на вулицю Захисників України.

Перейменовано в селі Прохорівка:

вулицю Суворова на вулицю Вишнева;

вулицю Завойка генерала на вулицю Липнева;

вулицю Рубана на вулицю Хутірська:

вулицю Неверовського на вулицю Квіткова.

Відповідно до чинного законодавства усі рішення будуть розміщені на сайті сільської ради.