Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Ліплявська громада долучається до щорічної акції Всесвітнього дня прибирання "World cleanup day". Пронуємо прибрати власні подвіря, прибудинкові території, території підприємств та прилеглі території по периметру на відстань до 5 м, а також закріплені території і відповідності до «Правил благоустрою території населених пунктів Ліплявської територіальної громади».

Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади, місцевого самоврядування у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

Давайте зробимо нашу громаду чистішою! 

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради