Сьогодні, 24 вересня, жителі Ліплявської громади провели в останню путь земляка, Героя Ігоря Міснікова, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Обабіч дороги, якою вирушив у останню путь Герой, його проводжали односельці на колінах, державні прапори з чорною стрічкою, живі квіти, що встеляли шлях.

Мужньо і непохитно боронив Ігор Україну, зі зброєю в руках відстоював свободу та майбутнє кожного українця. 20 вересня 2022 року в результаті поранень несумісних з життям, отриманих в результаті масованого обстрілу російськими окупантами села Калинове Донецької області, обірвалося життя Героя.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Біля рідної хати відбулось заупокійне богослужіння за українським воїном. Ігорю було 28 років. Люблячий батько, турботливий син, справжній патріот, справедливий, добрий та чуйний товариш. Таким навіки запам’ятають його.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Ми поділяємо горе родини Героя та разом схиляємо голови в глибокій скорботі.

Ніколи не пробачимо та не забудемо смерть кожного нашого захисника.

Ігор Місніков – наш Герой і пам’ять про нього вічна!

Слава Україні! Героям Слава!