Оголошення!

До нашої громади вдруге звернулась благодійна організація «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «ВЗАЄМОДІЯ» з проханням допомогти зібрати сільськогосподарські продукти з метою створення спеціальної суміші, завдяки якій на підприємстві буде сформовано готовий набір для швидкого приготування Борщу. Після чого, дані набори безкоштовно будуть передані військовим, які захищають нас на фронті.

Даний вид приготування їжі для військових є досить ефективним та зручним, при заливанні цієї суміші окропом, ми отримуємо через 10-15 хвилин готовий Борщ на 5 порцій.

Для формування наборів необхідні такі продукти:

морква, капуста, буряк, часник, цибуля, кріп, петрушка, перець.

Картопля цього разу НЕ ПОТРІБНА!!!

Шановні мешканці громади просимо всіх небайдужих долучитися до збору!!! Хто скільки зможе. Збір триватиме  27 та 28 вересня.

Ваша допомога є вкрай необхідною!!!

Пункти збору допомоги залишаються ті ж самі:

с. Ліпляве – приміщення будинку культури;

с. Сушки - приміщення будинку культури с. Сушки;

с. Прохорівка – приміщення будинку культури с. Прохорівка;

с. Келеберда - приміщення сільської ради у с. Келеберда;

с. Озерище - приміщення сільської ради у с. Озерище.

Пункти збору працюють кожен день з 9.00 год до 15.00 год , крім суботи та неділі.

Підтримаємо ЗСУ! Віримо в Перемогу! Разом до перемоги!