Своє життя за Україну віддав житель села Сушки Станіслав Томило. Життя героя обірвалося 22 вересня 2022 року в результаті поранень несумісних з життям, отриманих в результаті артобстрілу російськими окупантами поблизу міста Бахмут Донецької області.

Тепер йому завжди 48 років. Залишились у нашого воїна 2 сестри, дружина, маленька донечка та три сини.

Поховають Героя завтра, 28 вересня, в селі Сушки.

Тіло загиблого Героя привезуть в село Сушки завтра, 28.09.2022, орієнтовно з 10.00 до 10.30 год.

Закликаємо жителів громади гідно зустріти нашого Героя, сформувавши живий коридор по вулиці 700-річчя Черкас (Посьолок), від початку вулиці і до будинку де він мешкав.

Церемонія прощання розпочнеться о 11.00 годині за адресою: село Сушки, вулиця 700-річчя Черкас, буд. 32. (Посьолок)

Сільський голова Сергій Геращенко, депутати сільської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам'ять, честь і шана Герою!