Сьогодні, 28 вересня, жителі Ліплявської громади провели в останню путь земляка, Героя Станіслава Томила, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Обабіч дороги якою вирушив у останню путь справжній Герой України місцеві мешканці утворили живий ланцюг, стоячи на колінах з квітами.

З фото на присутніх дивився щирий та добрий Станіслав. Війна забирає найкращих, найвідважніших – цвіт нашої нації.

Мужньо і непохитно боронив Станіслав Україну, зі зброєю в руках відстоював свободу та майбутнє кожного українця.

22 вересня 2022 року в результаті поранень несумісних з життям, отриманих в результаті артобстрілу російськими окупантами поблизу міста Бахмут Донецької області, обірвалося життя Героя.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Біля рідної хати відбулось заупокійне богослужіння за українським воїном. Станіславу було 48 років.

Рідні, друзі назавжди запам’ятають його сміливим, із загостреним почуттям справедливості, люблячим батьком, справжнім патріотом, добрим та чуйним товаришем.

Герої на вмирають! Вони вічно житимуть у нашій пам’яті. І все, що ми можемо, це віддати гідну шану нашим мужнім і відважним захисникам.

Ніколи не пробачимо та не забудемо смерть кожного нашого захисника.

Станіслав Томило – наш Герой і пам’ять про нього вічна!

Слава Україні! Героям Слава!