Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року №1041, з грудня ц.р. субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги призначатиме Пенсійний фонд України.

Громадянам, які вже отримують житлову субсидію, не потрібно звертатися до органу Пенсійного фонду України чи до управління соціального захисту населення. Вони і надалі отримуватимуть призначену їм житлову субсидію обраним способом: на банківський рахунок або через поштове відділення. У жовтні ц.р. завершується проведення розрахунку розміру житлової субсидії на опалювальний сезон, без необхідності звернень громадян. Вже з 1 грудня призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу здійснюватиметься органом Пенсійного фонду в Каневі.

Про це повідомили у відділі обслуговування громадян № 8 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.