13 грудня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про роботу в Ліплявській сільській раді з охорони праці.

2. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради на 2023 рік.

4.Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

5. Про забудову земельної ділянки по вулиці Придніпровська,14 в с. Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

6. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

8.Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС.

9. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради на І півріччя 2023 року.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.