21 грудня 2022 року відділ освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Ліплявської сільської ради  зібрав нараду, яка була присвячена підсумкам поточного року та актуальним для наступного року питанням.
Зустріч відбулася на базі Ліплявської сільської бібліотеки, участь в якій взяли начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Тетяна Зверева, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури Ірина Слободяник, директори закладів загальної середньої освіти та будинків культури, завідувачі сільських клубів та бібліотек Ліплявської сільської територіальної громади.
Обговорили такі питання:
1.    Про проведення моніторингу відвідування учнями занять під час дистанційного навчання.
2.    Про участь у зональному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
3.    Про підготовку матеріалів до річного звіту про діяльність закладів дошкільної освіти за 2022 рік.
4.    Про фінансування галузі освіти у громаді у 2022 році та планування на 2023 рік.
5.    Про звітність з питань організації цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладах освіти у 2022 році.
6.    Про організоване закінчення І семестру 2022-2023 навчального року.
7.    Про організацію новорічних свят у закладах освіти та культури.
8.    Про підготовку матеріалів до річних звітів закладів культури.
9.    Про ведення документації у закладах культури.
10.    Різне.
За результатами наради керівники закладів освіти, культури та сільських бібліотек отримали методичні рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань на наступний рік.