Зважаючи на ситуацію з перебоями подачі електроенергії  внаслідок збройної агресії РФ, наразі вкрай необхідні  закладам освіти генератори.

Цими днями КЗ «Ліплявський ліцей» отримав новий електрогенератор потужністю 8 кВт, який буде використовуватися для потреб навчального закладу.

Велика вдячність Юрію Мельнику, першому заступнику виконавчого директора МХП, Тетяні Волочай, директорці БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ», Віталію Очеретяному, менеджеру Черкаського регіону БФ «МХП-ГРОМАДІ», які допомогли та посприяли, щоб Ліплявський ліцей отримав даний електрогенератор.

Підприємства групи компанії «МХП» є постійними і надійними партнерами, з яким ми співпрацюємо вже не один рік, та спільно реалізовуємо ряд проєктів, що сприяють покращенню добробуту громади.

Тому вкотре щиро дякуємо засновникам та адміністраціям кожного із них за небайдужість і підтримку у цей складний час.

Зараз, як ніколи, дуже важливо гуртуватися і підтримувати один одного.

Добра, миру та злагоди усім!

Все буде Україна!

Разом ми незламні!