Нещодавно до сільської ради звернувся наш земляк Воропай Ігор з проханням придбати для його підрозділу пічку-буржуйку, яка поліпшить умови побуту наших захисників під час холодів та допоможе обігріти бліндаж, приготувати їжу, висушити одяг та взуття, щоб нашим воїнам було тепло взимку, і від буржуйок, і від тепла наших сердець

Днями, за сприяння працівників виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, які за власні кошти, а це близько чотирьох тисяч гривень, придбали пічку-буржуйку та відправили.

Також, за кошти працівників виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, а це десять тисяч гривень, було придбано шанцевий інструмент (саперні лопатки та інше) для 72 Бригади ЗСУ, де служить наш земляк Мізін Олександр.

Бажаємо нашим воїнам тепла та ПЕРЕМОГИ!