23 січня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про організацію роботи із зверненнями громадян в Ліплявській сільській раді за 2022 рік.

2.  Про затвердження персонального складу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ліплявської територіальної громади.

3. Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

4. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт.

5. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для громадян, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді оплачуваних суспільно корисних робіт.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр.Мельника А.М.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр.Коваленка С.А.

8. Про забудову земельної ділянки по вулиці Піскова,14 с.Прохорівка Черкаського району Черкаської області

9. Про забудову земельної ділянки по вулиці Усілова, 24А в с. Сушки Черкаського району Черкаської області.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

11. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.