Ліплявська громада – повністю незалежна від газу. Всі заклади освіти та охорони здоров’я перейшли на твердопаливні котли.

Попри війну, енергоощадні заходи у Ліплявській громаді не припиняються, громада продовжує спільними зусиллями заготовляти щепу для опалювання КЗ «Ліплявський ліцей».

Стараннями працівників комунального підприємства «Добробут» Сквирі В.Г., Лисенка Б.М., Кикоть С.С. паливні запаси шкільної котельні знову поповнились.

Для заготівлі щепи для шкільної котельні "пішли в хід" кущі та чагарники, які росли на ділянках комунальної власності, гілля від зрізаних раніше дерев, тощо на території Прохорівського старостинського округу. Таким чином, котельня поповнилась черговим запасом палива, тож безперебійний тепловий режим шкільній дітворі гарантований.