16 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Ліплявської сільської територіальної громади за 2022 рік.

2. Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2023 рік».

3. Про затвердження плану культурно-масових заходів закладів культури Ліплявської сільської ради на 2023 рік.

4. Про передачу автомобілів Ліплявському  сільському комунальному підприємству «Добробут».

5. Про присвоєння адреси об’єкту гр.будівництва гр.Тимченко М.М.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр.Слюсара І.М.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр..Сіпко Л.М.

8. Про забудову земельної ділянки по вулиці Миру,36/1 с.Ліпляве Черкаського району Черкаської області.

9. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

11. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.