Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради висловлює слова подяки Черкаській обласній державній адміністрації та Управлінню культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації за надання гуманітарної допомоги для найуразливіших верств населення, які постраждали через агресію зі сторони росії.

Гуманітарну допомогу надано у вигляді одіял, подушок, матраців, наборів постільної білизни, кухонних наборів,гігієнічних наборів та тепловентилятора.

Також щиро дякуємо за доставку гуманітарної допомоги жителю громади Анатолію Савоніку та директору СБК с.Ліпляве Антону Савченко.

Щиро дякуємо всім, хто в такі нелегкі для нашої країни часи допомагає й наближує нашу перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

Сільський голова Сергій Геращенко та виконавчий комітет Ліплявської сільської ради.