Сьогодні в нашу громаду завітали благодійники БФ «Хрещатик СІТІ» керівник Інна Бандура,  Християнська  місія милосердя  і здоров’я при українському  центрі об’єднаної  церкви християн віри Євангельської під керівництвом Вільхового Івана Васильовича, разом з заступником голови Черкаської районної ради Гончаренком Олександром Івановичем.

Для покращення та забезпечення первинних потреб внутрішньо переміщених осіб привезли та особисто видали продукти харчування, одяг, засоби гігієни, одіяла, подушки, дитячі набори.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради від себе особисто та від імені внутрішньо переміщених осіб висловлює слова подяки за надану гуманітарну допомогу.

Дякуємо за співпрацю та порозуміння. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Разом до перемоги!!!