Через терористичні обстріли енергетичної інфраструктури, країна-терорист росія намагається шантажувати нашу країну і звичайних українців відсутністю світла і тепла.

Ліплявська сільська рада та громада висловлюють щирі слова вдячності народному депутату України Віталію Войцехівському за наданий генератор потужністю 3 кВт для котельні комунального закладу «Келебердянський ліцей».

Це альтернативне джерело енергії дозволить підтримувати роботу котельні та здійснювати електропостачання у приміщенні закладу освіти.

Спасибі Вам за постійну турботу, увагу до проблем та надання такого необхідного на сьогодні генератора.

Ця допомога — свідчення Вашого небайдужого ставлення до нашої громади та розуміння важливості підтримки в сьогоднішній нелегкий час.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Ваша допомога неоціненна!

Дякуємо!!!