Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, під час якого кожен може поласувати  смачними варениками та  млинцями.

Адже очікування приходу весни для нас з вами – це очікування приходу і Перемоги для всієї нашої неньки-України.

Надзвичайно цікаво та смачно відсвяткували Масницю у Келебердянському старостинському окрузі.

21 лютого в селі Келеберда відбувся захід, який поєднав традиційне святкування «Масниці» з благодійною акцією для потреб Збройним силам України.

Гостям і учасникам цього дійства було запропоновано безліч млинців з різними начинками та інші кулінарні смаколики. Адже господині в селі Келеберда можуть продемонструвати свої кулінарні здібності.

Присутні мали змогу послухати українські пісні у виконанні художніх колективів Келебердянського будинку культури «Горлиця» та «Перлина»,

Всі кошти, зібрані під час заходу (а це 4750 грн.), будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Ось і зустріли весну, а значить зустрінемо і довгоочікувану Перемогу над ворогом.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто долучився до доброї справи – хто пік, готував, продавав, купляв та просто робив благодійні внески під час проведення свята «Масниці» та збору коштів для наших Захисників і Захисниць.

Слава Україні! Слава ЗСУ!