Масниця - традиційне слов'янське свято, яке відзначається протягом тижня перед великим постом.

Кульмінацією свята вважається спалювання опудала, та пригощання млинцями. Це символізує закінчення зими та настання весни. Виготовляють велику кумедну та страшну ляльку, що уособлює собою Масницю, робили її з ганчірок та соломи, наряжали в жіночий одяг, залишали на вулиці на протязі тижня, а на прикінці тижня спалювали.

Цей ритуал символізував не тільки проводи зими, а й проводився з метою позбавлення від всього непотрібного і поганого.

Цей рік війна з росією внесла свої корективи в життя українського народу. Але наша згуртованість, та велика жага до Перемоги - об'єднує і надихає нас, наближає її.

У селах Озерище та Прохорівка відбулося традиційне святкування Масниці. Господині продемонстрували свої кулінарні здібності, принесли млинці та різні смаколики, брали активну участь у спалюванні опудала.

Всі присутні мали змогу послухати привітання зі святом, а також подяку жителям села, що долучилися до збору необхідних продуктів харчування на підтримку Збройним Силам України.

Чекаємо всі на Перемогу над ворогом!

Слава Україні! Героям слава!!!