Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради висловлює сердечну та щиру подяку колективу  БФ «МХП-Громаді», і особисто керівнику Тетяні Валентинівні Волочай, за неодноразове надання благодійної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Цього разу вони отримали чергову речову допомогу, це одяг, взуття та дитячі іграшки.

Також дякуємо директору ФГ «Едельвейс» Слюсару Івану Миколайовичу за погрузку та доставку цих речей.

Благодійність сьогодні – це не просто допомога, це перш за все надійна підтримка потерпілих сімей та окремих осіб, це можливість дати їм шанс пережити тимчасові труднощі і знайти сили жити далі.

Ми цінуємо Ваше прагнення зробити непросте сьогодення більш захищеним.  Бажаємо Вам надійних партнерів, процвітання та успіхів у всіх починаннях!

Сподіваємося на продовження дружніх відносин та плідну співпрацю.

З повагою, сільський голова Сергій ГЕРАЩЕНКО