17 березня 2023 року на базі КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради проведено Першість з волейболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Ліплявської, Бобрицької та Степанецької громад.

У впертій та напруженій боротьбі серед дівчат перше місце посіла збірна команда закладів освіти Бобрицької громади. Друге місце в запеклій боротьбі вибороли дівчата КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської громади. Третє місце зайняла збірна команда дівчат закладів освіти Степанецької громади.

Команди юнаків призові місця розподілилися наступним чином: перше місце в запеклій боротьбі дісталося юнакам КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської громади, на другій сходинці – юнаки збірної команди закладів освіти Степанецької громади, а третє місце дісталося збірній юнаків закладів освіти Бобрицької громади.

Спортивні змагання є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Дякуємо учасникам та вболівальникам за активну участь у житті спорту.