Бережімо ріки, бережімо воду,

Як матусю рідну, бережім природу!!!

22 березня, у всьому світі проходять заходи з відзначення Всесвітнього дня води, мета якого привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.

Цей день покликаний привернути увагу до нагальних проблем охорони вод, раціонального використання водних ресурсів як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

У Ліплявському ліцеї, в цей день, проведено інтерактивні вправи, вікторини, інформаційні радіохвилинки, кросворди, перегляди мультфільмів та документальних стрічок на дану тематику.

Всі ці заходи проведено з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності здобувачів освіти щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, приверненням уваги до проблем, пов'язаних з водними ресурсами.

Усвідомивши роль води в житті, що кожна краплина має значення, ліцеїсти одноголосно закликають: «Бережіть воду – піклуйтеся про майбутнє!»