Випалюєш суху траву? Будь готовий заплатити тисячі гривень штрафу!

За випалювання сухої рослинності передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність!

- За спалювання громадянами трави і листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

- За порушення громадянами пожежної безпеки в лісі — адміністративна відповідальність і штраф від 1530 грн. до 4590 грн.

Безпечна альтернатива підпалу сухостою — компостування або вивіз на спеціальне звалище комунальними  службами.

Шановні громадяни! Рятувальники Канівщини вкотре звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Головне: не торкатися та не підходити до підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».