Всеукраiнська благодiйна органiзація "Асоцiацiя Благодiйникiв Украiни" проводить щорiчний Нацiональний конкурс «Благодiйна Україна-2022» пiд гаслом "Благодiйнiсть на захистi Украiни"

Метою Конкурсу є всебiчна пiдтримка волонтерського та благодiйного руху України, визнання українського волонтерства як унiкального явища сьогодення; сприяння розвитку благодiйництва, як нацiональної традицiї, узагальнення i поширення iнформації про кращi практики у сферi благодiйництва.

Завданнями Конкурсу є: популяризацiя благодiйництва та волонтерства, їхніх органiзацiй та ефективних практик; вiдзначення кращих благодійників та волонтерiв, їxнix органiзацiй та ефективних практик, iнших колективів та органiзацiй, якi реалiзували значнi благодiйнi проекти та акцiї в Украiнi протягом звiтного року; iнформування суспiльства про кращi практики благодiйностi; популяризацiя та заохочення широкого кола громадян до благодiйностi та волонтерства, актуальнiсть та суспiльна значущість рiзнопланових реалiзованих доброчинних проектiв.

Ocнoвнi колективнi номiнацiї:

l. Благодiйнiсть великого бiзнесу;

2. Благодiйнiсть середнього та малого бiзнесу;

3. Корпоративна благодiйнiсть;

4. Колективне волонтерство;

5. Всеукраiнська благодiйнiсть;

6. Регiональна доброчиннiсть;

7. Мiсцева доброчиннiсть;

8. Доброчиннiсть в oxopoнi здоров'я;

9. Доброчиннiсть у ocвіті та науцi;

l0. Щоброчиннiсть у культурi та миcтецтвi;

l 1. Доброчиннiсть у соцiальнiй сферi;

12. Доброчиннiсть у сферi екологii та охорони довкiлля;

13.Доброчиннiсть у захистi Украiни;

l4. Доброчиннiсть неурядового сектору;

15. Добро починається з тебе;

16. Молодiжнi доброчиннi iнiцiативи;

l7. Доброчинна акцiя року;

l8. Платформа добра;

l9. Iнновацiї в доброчиннiй дiяльностi.

Iндивiдуальнi номiнацii:

20. Благодiйник року.

2l. Волонтер року.

22. Менеджер року у сферi доброчинностi.

Спецiальнi номiнацii:

23. Народний доброчинець.

24. Медiа i доброчиннiсть.

25. Допомога з-за кордону.

Останнiй термін подачi заявок для участi в Koнкypci "Благодiйна Україна 2022" - 30 квiтня 202З року (включно).

Додаткову iнформацiю про конкурс можна отримати на офiцiйному сайтi: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Оргкомiтет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).