Народний календар говорить, що 30 березня приходить справжнє тепло, і зима остаточно поступається місцем весні. Тож у народі День преподобного Олексія називають Теплим Олексою. Цього дня спільнота «Від джерел до джерел», до якої входять учителі суспільно-гуманітарного циклу Ліплявського, Келебердянського, Литвинецького, Бобрицького та Грищенецького ліцеїв Ліплявської та Бобрицької ОТГ, була гостинно прийнята працівниками Шевченківського національного заповідника.

До чого ж тепло і сонячно було під час цієї зустрічі! Круглий стіл з елементами тренінгу «Роль музейної педагогіки у формуванні громадянської позиції школярів», виставкові експозиції, присвячені художникам Василю Кричевському, Івану Марчуку, Богдану Ткачику, квест-екскурсія музеєм Тараса Шевченка та екскурсія музеєм «Церква Покрови Пресвятої Богородиці» залишили незабутні враження в учасників зустрічі.

Усім творчих успіхів і мирного неба над головою!

Тетяна Міщенко, керівник спільноти учителів

суспільно-гуманітарного циклу "Від джерел до джерел"