Цими днями жителі Ліплявської громади вкотре долучились до збору продуктів харчування для жителів деокупованих та прифронтових регіонів Херсонської області, де назріває гуманітарна катастрофа із-за відсутності їжі.

Спільними зусиллями жителів сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище, Сушки та Прохорівка змогли зібрати понад 10т (картопля, морква, буряк, крупи, консервація, сало, м’ясні консерви і т.д.)

Зібрані продукти були доставлені в смт. Валява транспортом ВП «Ліпляве» (директор Олександр Трохимець) для подальшого завантаження у багатотонні вантажівки та відправки в Херсонську область.

Щира подяка всім активним та чуйним жителям нашої громади,  які знову довели свою небайдужість до чужого горя.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра та мирного неба,прагнення до єдності та порозуміння. Нехай Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої України.

РАЗОМ ДОПОМОЖЕМО!!!

РАЗОМ І ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Сільський голова Сергій ГЕРАЩЕНКО, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради