Шановні жителі Ліплявської громади!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

7 квітня християни східного обряду відзначають одне з 12 головних церковних свят – величне та світле свято Благовіщення Богородиці.

Саме цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Цього року ми по-особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» - завершення війни. Просимо про нашу Перемогу, про мир, щоб наші Герої-визволителі швидше повернулися у рідні домівки.

Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього.

Нехай у Ваших оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце палає любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими!

З повагою сільський голова Сергій Геращенко