Великдень – це нагода проявити християнську любов одне до одного. Тим паче зараз, коли йде війна і наша підтримка одне одному дуже важлива.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності підприємцю Алла Бусля за великодні паски, які передано внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на території нашої громади, аби ті відчули тепло Світлого Воскресіння Христового.

Сподіваємось, що такий невеликий подарунок допоможе їм розділити з нами дух Великодня.

Великдень – свято перемоги, перемоги духу над земними негараздами. І ми віримо, що цей дух переможе в Україні, ми віримо в нашу перемогу.

Алло Василівно, щиро дякуємо Вам за те, що даруєте людям, які у скруті – свято Великодня, за Вашу доброчинність, щире та відрите серце!

Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди та миру. Щоб янголи оберігали Вашу родину, а Христос міцно тримав Вас за руку все життя!

Сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради