За ініціативи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, територіальною громадою було отримано благодійну допомогу від благодійного фонду «Україна на долонях». Внутрішньо переміщені особи, які опинились в складних життєвих обставинах змогли отримати необхідні речі: продукти харчування, засоби гігієни, одяг, підгузки для дорослих та дітей, дитяче харчування, іграшки, пледи. Ця допомога є дуже важливою в цей складний час та є частиною добра для повноцінного життя.

Ліплявська громада висловлює щиру подяку директору БФ «Україна на долонях» Аллі Наливайко та усій команді фонду, за те що відгукнулися та швидко спрацювали, самі розвезли та роздали допомогу по селам громади, не залишились осторонь проблем тих, хто її потребує.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку.

Разом до перемоги!!! Все буде Україна!!!