В Ліплявській громаді постійно проводиться робота щодо виявлення сімейосіб, які перебувають в СЖО та які потребують соціальної підтримки і надання їм соціальних послуг.

Так, 02 травня 2023 року в приміщенні Ліплявської сільської ради відбулося засідання громадської комісії із захисту прав дитини Служби у справах дітей. На засіданні громадської комісії розглядалося питання про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей. В ході розгляду питання приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків та умови проживання.

В результаті обговорення було прийнято рішення надати сім’ї випробувальний термін та попереджено батьків про відповідальність щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

Інформує Служба у справах дітей Ліплявської сільської ради