Міні-футбол - це «компактна» альтернатива звичайному футболу на полі.

Шкільний стадіон КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради 03 травня радо зустрічав учасників відкритого турніру з міні-футболу серед команд закладів загальної середньої освіти Ліплявської та Бобрицької сільських рад.

За чемпіонський титул сперечалися п’ять команд юних прихильників шкіряного м’яча.

Доволі таки напружені баталії засвідчили, що звання переможців заслуговує команда КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради. Їхні ровесники з КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради вибороли друге місце, команда КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради - третє. Подяку за участь у змаганнях отримали футболісти КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради та КЗ «Грищенецький ліцей» Бобрицької сільської ради.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою.

Дякуємо Бобрицькій сільській раді за гостинність.