Щорічно, відповідно до програми предмета «Захист України» для учнів 11-х класів проводяться навчально-польові збори, метою яких є практичне застосування набутих теоретичних знань. Сьогодні, 03 травня 2023 року був організований третій день навчально-польових зборів для одинадцятикласників.

На території КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради відбулося шикування учнів 11-х класів закладів освіти Ліплявської та Бобрицької сільських рад.

Учасників заходи привітали голова Бобрицької сільської ради Олена Штефан та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради, інспектор другого відділу Черкаського РТЦК та СП, майор Роман Кучеренко.

Для закріплення навичок надання першої долікарської допомоги відбулося активне спілкування та наочний показ надання першої допомоги при кровотечах, переломах, зупинці дихання, зупинці серця, кульового поранення різних частин тіла з Аллою Хапугіною – учасником бойових дій.

У дружній атмосфері пройшла бесіда щодо правил поведінки під час повітряної тривоги, обстрілах, ракетних ударах, надання першої допомоги потерпілому під час обстрілів на вулиці, в укритті, при завалах.

Представники інспектор другого відділу Черкаського РТЦК та СП провели з учнями навчальні заняття з вогневої підготовки, мінної безпеки та вибухо-небезпечними пристроями, вогневої підготовки (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї). Висвітлили питання організації побуту військовослужбовців,що здійснюють охорону Державного кордону, оснащення їх зброєю.